MÖBLER / Skåp & hyllor / Badrumsskåp 9255067
*
nr 925 5067
Badrumsskåp
+ toalettrulleshållare, Brevettato, Italy, plast
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:23:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/11 17:35:26
1
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: badrumsskåp brevettato europa italien italiensk italiensk herrbetjänt italy plast skåp sydeuropa toalettrulleshållare
-
8118 Bokhylla
med skåpdel och lådor i sarg. Mahogny. Bredd: 120 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8119 Étagère
Vitmålad. Längd: 53 cm, djup: 30 cm, höjd: 140 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:38
-
8122 Linneskåp
Gustaviansk stil. Bredd: 112 cm, djup: 49 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:30
-
8251 Vitrinskåp
Ett dörrpar glas, blåbestad mahogny, med belsyning..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:03
*
Badrumsskåp
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5067
Badrumsskåp
+ toalettrulleshållare, Brevettato, Italy, plast
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/11 17:35:26 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: badrumsskåp brevettato europa italien italiensk italiensk herrbetjänt italy plast skåp sydeuropa toalettrulleshållare
-
8118 Bokhylla
med skåpdel och lådor i sarg. Mahogny. Bredd: 120 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32 -
8119 Étagère
Vitmålad. Längd: 53 cm, djup: 30 cm, höjd: 140 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:38 -
8122 Linneskåp
Gustaviansk stil. Bredd: 112 cm, djup: 49 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:30
-
8251 Vitrinskåp
Ett dörrpar glas, blåbestad mahogny, med belsyning..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:03



